Bouw Zorgboulevard Leiderdorp is voltooid
Het vooralsnog laatste gebouw van de Zorgboulevard in Leiderdorp is opgeleverd. Daarmee heeft ontwikkelaar Bohemen de bouw van de zorgboulevard voltooid.
Nieuwste gebouw Zorgboulevard
Het vier verdiepingen tellende gebouw ligt direct langs de rijksweg A4 en naast het Rijnland Ziekenhuis. Medisch Centrum Kinderwens huurt het grootste deel hiervan. Op de begane grond is nog 390 vierkante meter beschikbaar, voorzien van een eigen entree en negen parkeerplaatsen.
Zorgboulevard te Leiderdorp
Met de voltooiing van de Zorgboulevard te Leiderdorp richt Bohemen zich nu in Leiderdorp op de ontwikkeling van de resterende 21.000 vierkante meter in Vierzicht en de ongeveer 13.000 vierkante meter in Bospoort, naast de toekomstige Ikea.
Bohemen
Bohemen ontwikkelt zonder grondposities en is trendsetter op vele actuele ruimtelijke aandachtsgebieden, zoals meervoudig grondgebruik, publiek-private samenwerkingen, luchtkwaliteit (luchtwerende bebouwing), duurzame gebouwen (warmte- en koudeopslag) en burgerparticipatie.
Trefwoorden
, Vastgoed
- Bekeken (1998)
- Reacties (0)
Meer over dit onderwerp
- Vlissingen akkoord met nieuwbouw ziekenhuis
- Erasmus MC bouwt mega-apotheek in Gorinchem
- CSZ ziet ‘uitverkoop’ zorgvastgoed
- ‘Zorgboulevard versterkt marktpositie ziekenhuis’
- Saudisch zorgbeleid biedt Nederland kansen
- RKZ zet nieuwbouwplannen in de ijskast
- Syntrus Achmea zet fors in op zorgvastgoed
- ‘Financiering vastgoed zorg slaat nieuwe weg in’
- Waarborgfonds borgt lening Laurentius
- RIVM verhuist naar Utrecht








