GGZ Delfland en PerspeKtief positief over fusie
De raden van bestuur van GGZ Delfland en PerspeKtief verwachten dat de vergunningsfase voor een fusie voor de zomervakantie is afgerond. Vervolgens kan de fusie zo snel mogelijk plaatsvinden. De Nederlandse Mededingingsautoriteit (NMa) geeft vooralsnog geen toestemming voor de voorgenomen fusie.
Nader onderzoek
De NMa ziet met name problemen op de markt voor woonbegeleiding, het beschermd wonen en begeleid zelfstandig wonen voor cliënten met psychiatrische problemen. Voor de markten dagbesteding, klinische en niet-klinische zorg voorziet de NMa geen problemen als gevolg van een fusie tussen GGZ Delfland en PerspeKtief. De vergunningsfase heeft dan ook betrekking op de markt voor beschermd wonen en zelfstandig begeleid wonen. De NMa voert op deze gebieden nader onderzoek uit.
>> Skipr daily <<
Skipr daily brengt u elke ochtend voor 8:00 uur een overzicht van het meest actuele nieuws. Abonneer u gratis op deze dagelijkse e-mailnieuwsbrief. U kunt de Skipr daily personaliseren door zelf de voor u interessante rubrieken te kiezen.
Trefwoorden
, Ggz, GGZ Delfland, Strategie
- Bekeken (1109)
- Reacties (1)
Meer over dit onderwerp
- Parnassia lanceert contactsite voor patiënten
- ‘Eigen bijdrage ggz treft ook lichamelijk zieken’
- Zorg kinderen KJTC Haarlem gewaarborgd
- Or Emergis kritisch over fusie met Parnassia Bavo
- GGz Breburg sluit zich aan bij Indigo
- SER onderzoekt betaalbaarheid zorg
- Preventiecursus ‘Geen Paniek’ krijgt ZonMw Parel
- Platform GGz sluit zich aan bij klachtenlijn IGZ
- Vergoedingstop reduceert angststoornissen
- Schippers brengt fusietoets nu al in stelling











