Mirjam Lormans nieuwe directeur Rivas Zorggroep
Mirjam Lormans treedt per 1 juni 2010 tot de directie van Rivas Zorggroep. Haar aandachtsgebied zal het Beatrixziekenhuis in Gorinchem zijn. Zij volgt Mark van Houdenhoven op.
Lormans is werkzaam als manager bedrijfsvoering en manager zorg in het UMC Utrecht.
Vertrek Van Houdenhoven
Van Houdenhoven is per 1 maart gestart als lid van de raad van bestuur van het HagaZiekenhuis in Den Haag. Hij is hier onder meer verantwoordelijk voor de portefeuilles financiën en bedrijfsvoering.
Sustainability Congres en Gala 2010
Kofi Annan, Gerard Kleisterlee, Roger van Boxtel, Lawrence Hutter, André Veneman en de MIT-hoogleraren Prashant Yadav en David Simchi-Levi voeren op woensdag 2 juni 2010 het woord tijdens het Sustainability Congres en Sustainability Gala 2010 in Hotel Huis ter Duin in Noordwijk. Wilt u erbij zijn? Aanmelden voor dit Skipr event is mogelijk via het aanmeldformulier.
Twitteren over het Skipr evenement? Gebruik #Skiprevent
Volg Skipr ook op Twitter.
Trefwoorden
- Bekeken (2290)
- Reacties (0)
Meer over dit onderwerp
- Oud-burgemeester gaat Cello leiden
- Alliade benoemt nieuwe bestuurder
- ZuidZorg heeft nieuwe bestuurder
- ‘Cliëntenraden moeten vragen durven stellen’
- Jansen stapt over naar GGZ Friesland
- Ton Ruikes wordt lid raad van bestuur ZGT
- Anne Jonkman versterkt tijdelijk Zuwe Hofpoort
- Vogelaar nieuwe bestuurder van Syndion
- NHG-voorzitter gaat Westfriesgasthuis leiden
- ZW Haaglanden breidt bestuur uit








