Inhoud | Navigatie | Zoeken | Service links |

Geplaatst op 17 februari 2009 door: Skipr Redactie

Ziekenhuis traint chirurgen in aanbrengen inwendige bh’s

Ziekenhuis traint chirurgen in aanbrengen inwendige bh’s

Het Deventer Ziekenhuis opent in april een trainingscentrum waar plastisch chirurgen worden opgeleid voor het aanbrengen van inwendige bh's bij vrouwen. Dit meldt het AD.

Internationaal

Initiatiefnemer, plastisch chirurg H.P. de Bruijn, heeft de operatie bij ongeveer honderd Nederlandse vrouwen toegepast en gaat het concept nu wereldwijd verspreiden. Volgens hem het een revolutionaire uitvinding, waar internationaal veel belangstelling voor is.

Blijvend

De inwendige bh is een flinterdun, sterk netje dat de borsten op hun plaats houdt. De ingreep is volgens de arts volledig veilig. Eenzelfde netje wordt al veertig jaar gebruikt bij liesbreuken en buikwandoperaties. De ingreep die 5200 euro kost, wordt niet vergoed door de zorgverzekeraars. Volgens De Bruijn is het grote voordeel van de inwendige bh dat het resultaat blijvend is, in tegenstelling tot een traditionele borstlift.

Kijk voor meer nieuws op Skipr/actueel

Trefwoorden

, Ziekenhuis

Schrijf zelf een reactie