Elisabeth Ziekenhuis wordt testlocatie voor innovaties
Het St Elisabeth Ziekenhuis in Tilburg fungeert als klankbord voor het Tilburg Innovation Center (TIC). Via het TIC kunnen ondernemers hun innovaties in de praktijk toetsen en het ziekenhuis krijgt in een vroeg stadium inzicht in innovaties in de medische wereld.
Testen innovaties
Het TIC begeleidt ondernemers bij het op de markt brengen van nieuwe producten en diensten op het gebied van ICT, zorg en medische technologie. Dankzij de samenwerking is het mogelijk om de innovaties te testen bij het St. Elisabeth Ziekenhuis. Hiervoor gelden strenge condities om aan de veiligheidseisen te voldoen.
Het ziekenhuis geldt niet alleen als testlocatie, maar kan ook zelf ideeën aanreiken.
>> Skipr community <<
In de Skipr community 'Participatie & Gezondheid’ kunt u met uw LinkedIn profiel discussies voeren, stellingen poneren en presentaties en bestanden delen over de thema's ‘De klant centraal’ en ‘Participatie in de eerste lijn’. Meld u aan bij de community 'Participatie en Gezondheid'.
Trefwoorden
- Bekeken (1245)
- Reacties (0)
Meer over dit onderwerp
- ‘Schrale formatie schaadt veiligheid Maasziekenhuis’
- Bacterie legt operaties Slingeland stil
- Inspectie stelt onderzoek Maasziekenhuis in
- Vlissingen akkoord met nieuwbouw ziekenhuis
- Ziekenhuis Dirksland zet thuisbevallen stil
- 'Afwezige patiënt terecht beboet'
- CWZ kampt opnieuw met VRE-bacterie
- Telecomreus wil zorginnovatie prikkelen met prijs
- DSM investeert in Nederland
- SLAZ opent hartpoli voor vrouwen








