Hanimeli plaatst cliënten en personeel onder BTKzorg
De door de Inspectie voor de Gezondheidszorg (IGZ) stilgelegde thuiszorgaanbieder Hanimeli in Enschede plaatst haar cliënten en medewerkers onder BTKzorg in Hengelo. De organisaties gaan een intensief samenwerkingsverband aan.
Borging zorgproces
Hanimeli blijft zelfstandig de functie begeleiding en huishouding voeren. De uitvoerende zorg is immers wel op orde volgens de IGZ. Het probleem ligt bij de borging van het zorgproces. Daarom gaan de cliënten en de kwalitatieve verantwoordelijkheid binnen twee weken over naar BTKzorg.
>> Skipr community <<
In de Skipr community 'Participatie & Gezondheid’ kunt u met uw LinkedIn profiel discussies voeren, stellingen poneren en presentaties en bestanden delen over de thema's ‘De klant centraal’ en ‘Participatie in de eerste lijn’. Meld u aan bij de community 'Participatie en Gezondheid'.
Trefwoorden
- Bekeken (1383)
- Reacties (0)
Meer over dit onderwerp
- Abvakabo FNV buitenspel bij cao-akkoord VVT
- Thuiszorgmedewerkster gepakt voor fatale overval
- Charim Thuiszorg Veenendaal onder toezicht IGZ
- Vivent Thuiszorgwinkel en Welzorg werken samen
- Leijten: ‘Stuur bestuurder weg bij misstanden’
- Meldpunt misstanden levert duizend klachten op
- WWZ-Mariënstaete-Valent verder als Marente
- Aafje wint Corporate Fashion Award
- Charim stoot thuiszorg deels af
- Productiviteit in VVT-sector daalt gestaag








