Inhoud | Navigatie | Zoeken | Service links |

Geplaatst op 3 augustus 2010 door: Skipr Redactie

Chirurg Waterlandziekenhuis vecht ontslag aan

Orthopedisch chirurg Cees de Bruin van het Waterlandziekenhuis in Purmerend vecht zijn ontslag aan. Hij spant een rechtszaak aan tegen het ziekenhuisbestuur. Dat meldt Mednet.

Klachten

Er zijn 54 klachten en 16 schadeclaims tegen de chirurg. Het ziekenhuis verwacht dat een "substantieel" aantal daarvan gegrond zal worden verklaard. De klachten richten zich op de manier waarop de chirurg zijn patiënten informeerde en zijn werkwijze bij wervelkolomoperaties.

Verzet

De Bruin stelde verkeerde diagnoses, maakte fouten bij operaties en opereerde mensen die eigenlijk niet geopereerd mochten worden, zo blijkt uit het rapport van een onderzoekscommissie. De Bruin verzet zich tegen de conclusies van de onderzoekscommissie, aldus Mednet.

<< Skipr en social media >>

Volg Skipr ook op Twitter.
En meld u aan voor de groep Skipr op LinkedIn.

Trefwoorden

, Medisch specialisten

Schrijf zelf een reactie