Inhoud | Navigatie | Zoeken | Service links |

Geplaatst op 26 oktober 2010 door: Skipr Redactie

SP-leider Roemer: ‘Kabinet steelt van de armen’

Het kabinetsbeleid zal de Nederlandse samenleving splijten, waarschuwt SP-leider Emile Roemer dinsdag tijdens het debat over de regeringsverklaring: “Ziek tegenover gezond, arm tegenover rijk, jong tegenover oud, allochtoon tegenover autochtoon, huurder tegenover verhuurder, woningzoeker tegenover ontwikkelaar en speculant.”

'Kabinet-Rutte is omgekeerde Robin Hood'

Hij beschuldigde premier Mark Rutte van diefstal. “Het kabinet-Rutte wordt precies zoals ik voorspelde: een omgekeerde Robin Hood. Het gaat stelen van de armen en verdelen onder de rijken. Robin Hood is een legende, Robin Rutte dreigt de harde werkelijkheid te worden.’’

‘Groeiend verzet’

Roemer zei te hopen dat er een ,,groeiend en hopelijk eensgezind verzet’’ komt tegen het kabinet. “Een breed verzet tegen deze harde maatregelen zou ook kunnen helpen om aan anderen, buiten onze grenzen, te tonen dat dit kabinet slechts één kant is van Nederland.”

‘CDA en VVD voeren PVV-plannen uit'

De SP-leider beschuldigde VVD en CDA ervan slechts de plannen van PVV-leider Geert Wilders uit te voeren. “Door te leunen op de gedoogsteun van Wilders, door zijn retoriek over te nemen en door bewust mee te werken aan Wilders’ discriminerende programma, zijn CDA en VVD medeplichtig aan de uitvoering van Wilders’ politieke agenda”, aldus Roemer. (ANP)

Trefwoorden

Reacties (2)


  • Anoniem

    03/03/2012

    #1. 
    +KOM IN VERZET

    Alle rechtsmiddelen die wij in ons land rijk zijn moeten worden gebruikt

    APARTHEID IN NEDERLAND IS EEN FEIT
    DEZE REGERING SLUIT MENSEN UIT

    Steelt van de armen
    verdeel dit onder de rijken

    Schaamteloos plukken ze van mensen die het al erg moeilijk hebben, zij worden onevenredig hard getroffen

    Verlos ons van deze regering
    DIT KABINET VERDIEND GEEN STEEN

    VERLOS ONS VAN DEZE REGERING

    ZIJ DISCRIMINEERT

    ZIJ MOETEN WORDEN AANGEKLAAGD

  • de jong

    02/03/2011

    #2.  hoi allemaal

    stem op sp emile roemer die denkt tenminste nog
    aan de armen en de ouderen
    want het rechtse kabinet maakt het niet waar,
    armen worden armer en de rijksten worden rijker

    groetjes anoniem


Schrijf zelf een reactie