Inhoud | Navigatie | Zoeken | Service links |

Geplaatst op 1 november 2010 door: Skipr Redactie

Freek Korver naar Zuwe Hofpoort Ziekenhuis

Freek Korver is met ingang van 1 november benoemd tot interim lid Raad van Bestuur van het Zuwe Hofpoort Ziekenhuis

Half jaar

De benoeming is voor een periode van een half jaar. Dit maakte Johan Rozendaal, voorzitter van de raad van toezicht van het Hofpoort Ziekenhuis, bekend.

Zorgproces

Samen met voorzitter Peter van den Elzen vormt hij een tweehoofdige raad van Bestuur. Korver gaat zich voornamelijk richten op het zorgproces van het ziekenhuis met kwaliteit als specifiek aandachtspunt.

Gemini Ziekenhuis

Freek Korver was onder andere voorzitter raad van bestuur bij het Gemini Ziekenhuis. Hij was de derde bestuurder die vertrok in de bestuurscrisis die ontstond door de moeizame fusie met het Medisch Centrum Alkmaar. Voor hem vertrokken al  Hans Kedzierski en  Bart Bemelmans.

Trefwoorden

, Raad van bestuur, Ziekenhuis

Reacties (1)


  • LINDSEYBuchanan34

    27/11/2010

    #1.  I had got a desire to begin my own firm, nevertheless I did not earn enough amount of cash to do this. Thank God my close dude recommended to utilize the <a href="http://bestfinance-blog.com/topics/personal-loans">personal loans</a>. So I took the credit loan and made real my desire.


Schrijf zelf een reactie