Inhoud | Navigatie | Zoeken | Service links |

Geplaatst op 25 november 2011 door: Skipr Redactie

Lucht geklaard over bouwplan Heliomare

De lucht is geklaard tussen de gemeenteraad van Beverwijk en Heliomare. De zorginstelling raakte vorige week in de clinch met de gemeente, door te verklaren dat de nieuwe mytylschool pas medio 2015 klaar is.

Subsidie

Door de vertraging is het een jaar te laat om in aanmerking te laten komen voor 4,6 miljoen euro provinciesubsidie, zo schrijft het Noord-Hollands Dagblad. Raadsleden reageerden furieus en spraken van ’minachting van de raad’.

Kleine strijdpunten

Wethouder Jaqueline Dorenbos verklaarde woensdagavond tegen de raadscommissie dat na lang overleg met Heliomare slechts kleine strijdpunten zijn overgebleven. Voor de rest staan alle neuzen weer dezelfde kant op, aldus Dorenbos in de krant.

 

Skipr 99 event

Op het Skipr 99-event zijn nog enkele plaatsen beschikbaar voor bestuurders en toezichthouders. Wees er snel bij. Klik hier voor meer informatie en aanmelden.

Trefwoorden

Vastgoed

Schrijf zelf een reactie