André Rouvoet

André Rouvoet

André Rouvoet (1962) is sinds 1 februari 2012 voorzitter van Zorgverzekeraars Nederland. In het kabinet-Balkenende IV was hij minister voor Jeugd en Gezin en vicepremier. Op 23 februari 2010, na de val van dit kabinet, werd hij als demissionair minister tevens benoemd tot minister van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap, tot 14 oktober 2010. Eerder was hij namens de ChristenUnie en de RPF lid van de Tweede Kamer. In 2011 verliet hij zijn de politiek. Sinds 1 januari 2012 is André Rouvoet ook voorzitter van Stichting Present Nederland en bekleedt hij toezichthoudende functies bij diverse organisaties in het onderwijs, de jeugdzorg en de omroep.