Redactie en Colofon

Redactie

Simon Broersma, hoofdredacteur

Samira Ahli, redacteur

Petri Benschop, redacteur

Ana Karadarevic, redacteur

Philip van de Poel, redacteur

 

Redactie-adres

Walmolen 1, 3994 DL Houten,

Postbus 246, 3990 GA Houten

030 638 37 16

redactie@skipr.nl

 

Wilt u algemene informatie of een offerte aanvragen:

Maaike de Werdt, salessupport zorgmanagement
E-mail: maaike.dewerdt@bsl.nl
Telefoon: 030 638 36 47

 

Heeft u vragen met betrekking tot recruitment, arbeidsmarktcommunicatie en het plaatsen van vacatures:

Joris Kranenburg
E-mail: joris.kranenburg@bsl.nl
Telefoon: 030 638 39 56

 

Wilt u een uitgebreid media-advies, neem dan contact op met een van onze accountmanagers:

Richard Arnoldus, senior accountmanager
E-mail: richard.arnoldus@bsl.nl
Telefoon: 030 638 39 37 of 06 27 18 94 42

Jan Peterson, senior accountmanager
E-mail: jan.peterson@bsl.nl
Telefoon: 030 638 39 76 of 06 53 15 60 81

Jacqueline Stoutjesdijk, accountmanager a.i.
E-mail: jacqueline.stoutjesdijk@bsl.nl
Telefoon: 06 24 83 74 27

 

Klantenservice

Klantenservice Bohn Stafleu van Loghum
030-638 37 36  
klantenservice@bsl.nl