DNZT thuiszorg failliet
Thuiszorgbedrijf De Nieuwe Zorg Thuis (DNZT) is door de rechtbank in Zwolle failliet verklaard. Driehonderd medewerkers en vijfhonderd cliënten dreigen door het faillissement in de problemen te komen. Dat meldt het Dagblad van het Noorden.
Miljoen euro schuld
De schuld bedraagt volgens curator Reinier Quint minstens een miljoen euro. De zorg aan patiënten gaat voorlopig gewoon door. De salarissen worden betaald door het UWV. Samen met de bestuurders probeert de curator de werkgelegenheid van de driehonderd medewerkers veilig te stellen. De hoop is daarbij gevestigd op een overnamekandidaat.
Alternatief
De Nieuwe Zorg Thuis (DNZT) werd in 2005 opgericht en profileerde zich onder het motto ‘vertrouwde, betrouwbare en zorgzame thuiszorg’ als alternatief voor de grote thuiszorgbedrijven. DNZT was ondermeer actief in Den Haag, Drenthe, Overijssel, Friesland en Groningen. De zorgkantoren van Achmea en Menzis kochten de afgelopen jaren zorg bij DNZT in.
Trefwoorden
- Bekeken (2920)
- Reacties (0)
Meer over dit onderwerp
- Achmea en LSP investeren in zorginnovatie
- Triade moet aanbesteding vervoer opnieuw doen
- Winstuitkering moet investeerders naar zorg lokken
- Steeds meer demente ouderen thuis
- Duitse tandartsen azen op Nederlandse patiënten
- Facilicom neemt ZZG ThuisService over
- Pakketingreep doet diëtistenorganisatie das om
- Magenta neemt Actie Zorg over
- ZorgAccent start pilot met beeldzorg
- Haagse thuishulp definitief 16 jaar de cel in












